recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Akce na klíč

Náš tým pro vás velmi rád připraví akci na klíč, dle vašich přání a požadavků. Můžeme pro vás uskutečnit program pro skupinku přátel či firemní akci. Pořádáme různé teambuildingové aktivity, rodinné dny pro firmy a její zaměstnance, oslavy, briefingy, ochutnávky lezení s cateringem apod.

V rámci akcí na klíč můžete využít naše prostory vysoké lezecké stěny a nízké boulderingové stěny, učebnu s projektorem pro jakékoli meetingy a semináře a další prostory.

Můžeme zajistit občerstvení od podávání lehkých nápojů a kávy až po rauty a úplný catering.

V minulosti jsme již hostili například školení a technické semináře firmy Singing Rock a teambuildingové a firemní akce firmy Dektrade a Lego a dokonce jsme i přímo na stěně měli v rámci soukromé akce i koncert dvou hudebních kapel.

Akce je možné také spojit s outdoorovými aktivitami, například teambuildingovými programy našeho partnera Sambar lanového parku či jinými aktivitami tam, které může doplnit i táborák jako příklad dnes již vcelku netradiční zábavy.  

Snažíme se být velmi flexibilní a vyjít vám co nejvíce vstříc, pokud máte jakoukoli představu o tom, co byste chtěli uspořádat, neváhejte nás kontaktovat a jistě společně něco vymyslíme.

Narozeninové oslavy

Touží vaše dítě po skvělé oslavě narozenin, kde si užije spolu s kamarády hodně legrace? Nebo třeba navštěvuje vaše dítě naše kroužky lezení a přeje si mít úžasnou narozeninovou oslavu, kde by ukázalo

...celý článek

Teambuildingové programy

Lezení na lezecké stěně představuje skvělou příležitost pro teambuildingové programy, kdy každý jednotlivec překonává sám sebe při poměrně náročné vertikální aktivitě a zároveň musí důvěřovat svému parťákovi,

...celý článek

Firemní akce a rodinné dny

Pro vaši firmu připravíme program lezení na stěně, v rámci něhož si každý z účastníků může vyzkoušet pod vedením našich instruktorů lezení na naší nízké boulderingové stěně, nebo se může pokusit překonat

...celý článek

Rauty, konference a meetingy

Hledáte-li prostory na uskutečnění meetingu, konference či rautu pro vaše zákazníky a partnery, nabízíme vám využití našich prostor jakožto netradičního a neformálního zázemí. Máme k dispozici společenskou

...celý článek

Programy v lanovém parku

Pokud byste dali přednost outdoorovým aktivitám, můžeme vám zprostředkovat program u našeho partnera - v SAMBAR lanovém parku Kladno. Program můžete uskutečnit jen tam, či ho spojit s programem na stěně.

...celý článek
adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.