recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Školní liga v lezení má své vítěze

Škola končí a s ní i naše školní liga v lezení. Dnes jsme měli tu čest předat ceny těm nejlepším. První místo mezi školami vybojovala ZŠ Moskevská a žáci získaly již podruhé putovní pohár. Nejlepší třídou se stala společná 1.a 2. třída ze školy ZŠ a MŠ Duhový svět. Oba výherci získaly poukaz na program v Sambar Lanovém parku Kladno. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným.

  • Co je to školní liga v lezení

Školní liga v lezení nabízí třídním kolektivům možnost soutěžit a porovnávat lezecké dovednosti v celoročním hodnoceném žebříčku. Do Školní ligy v lezení se mohou zapojit třídy základních a středních škol z Kladna i okolí. V rámci dvouhodinového programu na lezecké stěně si děti mohou vyzkoušet lezení na nízké stěně, tzv. bouldering a lezení na 18metrů vysokou stěnu. Za dosažené metry na stěně děti sbírají body. Všichni účastníci jsou motivování k tomu nasbírat co nejvíce bodů jako skupina, navzájem se tedy povzbuzují a podporují.

Každá třída se do ligy může zapojit kdykoli v průběhu roku a to kolikrát chce, získané body se sčítají. Soutěží se od začátku září do poloviny června a na konci školního roku je vyhlášena a odměněna nejlepší třída, ta získá certifikát na program v Sambar lanovém parku Kladno zdarma.

Kromě nejlepší třídy je také vyhodnocena škola, která získá v součtu nejvíce bodů za všechny třídy a získá tak pohár celé Školní ligy v lezení a také certifikát na program v Sambar lanovém parku zdarma. Ten může škola využít dle vlastního uvážení, například s ním odměnit nějakou třídu či skupinu studentů. Závodí zvlášť střední a základní školy.

  • Soutěž tříd a Soutěž škol

Ve školním roce 2018/2019 se do soutěže se zapojilo více jak 30 tříd z 10 různých škol.

Prvenství v soutěži tříd základních škol získala 1.-2. třída ze ZŠ a MŠ Duhový svět. Body získané třídami se také sčítaly do soutěže škol. V soutěži základních škol prvenství suverénně vybojovala ZŠ Moskevská Kladno s celkovým počtem 7439 bodů.

Nejlepší třída a nejlepší škola získaly dárkový certifikát na program v Sambar lanovém parku Kladno a ZŠ Moskevská Kladno také patří Putovní pohár Školní ligy v lezení v kategorii základních škol. 

Všem moc gratulujeme!


adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.