recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

VLÁDOU ZNOVU UZAVŘENO

Znovu a již potřetí v tomto roce nás zavřeli......
Chceš nám pomoci? Připoj se https://www.klikzafairplay.cz/ - každý klik se počítá.
Rádi bychom vyjádřili nesouhlas vůči těmto opatřením, která vláda vydává plošně bez jakékoliv konzultace se zástupci jednotlivých sportovních odvětví a bez přihlédnutí k rozdílným charakterům různých sportů a vůči nespravedlivým, nedostatečným kompenzacím, které jsou pro sportovní sektor poskytovány.
Lezení, jakožto individuální disciplína provozovaná na velkoplošných sportovištích, není (při dodržení určitých pravidel) rizikovou činností, rozhodně ne rizikovější než například povolené nákupy v hypermarketech.
Uzavření sportovišť nemá vliv pouze na jejich provozovatele, pro které je tato situace likvidační, ale také na činnost a existenci sportovních oddílů a v neposlední řadě na sportovce samotné.
Sport a pohyb jsou základem zdravého životního stylu, psychické i fyzické kondice. Odepření možnosti sportovat a uzavření obyvatel v domácnostech má za následek například také přírůstek na váze a zvýšenou míru obezity. To je kritické především u dětí, které v současné době postupně ztrácí pohybové návyky a jsou nastavenými pravidly v podstatě nuceni k pasivním „aktivitám“.
Záleží nám na tom, abychom se všichni mohli co nejdříve opět k lezení vrátit, aby lezecké stěny tuto dobu ustály a oddíly mohly znovu rozjet svou činnost.

adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.