recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

JSME NA HITHITU

Podpořte naši stěnu na HITHITu!

Prosíme všechny kamarády a příznivce naší stěny o pomoc překonat těžkou koronavirovou dobu a i nadále být domovem lezecké komunity z Kladna a okolí. S vaší pomocí můžeme proLÉZT těžkou dobou ke znovuotevření stěny.

Naše stěna je stále zavřena, stejně jako byla po většinu posledního roku. Hlavní zimní sezóna, která představuje zdroj financí na zbytek roku, už je bohužel za námi a naše rezervy jsou u konce. Dlouho jsme váhali, jestli se obrátit s prosbou o pomoc i na vás. V tuto chvíli už je ale jasné, že bez vás to nezvládneme!

Spustili jsme tedy kampaň na HITHITu, kde jsme pro vás připravili hromadu skvělých odměn, kterými se vám chceme za podporu odvděčit! Najdete tam drobnosti pro radost, stejně jako nabídky našich služeb a zážitků.

Naši stěnu a lidi kolem ní milujeme a věříme, že se nám podaří v kampani vybrat dostatek prostředků pro záchranu stěny a brzy se u nás zase budeme potkávat a společně sdílet radost z lezení.

Nejvíc nás podpoříte zakoupením nějaké z odměn v kampani.

Obrovsky nám pomůže ale také sdílení kampaně a našich příspěvků mezi vaše přátele.

Děkujeme, že tu jste s námi!

Za celý tým Lezecké stěny Kladno, Štěpán, Šimon, Anička a Pavel 

Proč to děláme

Velkou část posledního roku byla naše lezecká stěna dle vládního nařízení uzavřena, nebo byl její provoz z velké části omezený. Koronavirová krize pro nás jako sportoviště představila velikou výzvu, zejména po finanční stránce. Vyhlídky na znovuotevření stěny nějak brzy nevypadají nijak růžově a už teď je jisté, že hlavní sezóna do té doby pomine. Naše rezervy, které jsme měli, jsou již minulostí.

Věříme, že i v této chvíli Vám máme co nabídnout a s Vaší pomocí se nám podaří tuto nelehkou dobu překonat. Už se nemůžeme dočkat, až se naše dveře znovu otevřou a my Vás tu budeme moct znovu přivítat a sdílet s Vámi radost z lezení. 

Co je náš cíl

Hlavním cílem v této Hithitové kampani je získat finance na pokrytí nákladů (nájmy, energie atd.) za letošní hlavní sezonu, po kterou jsme měli úplně zavřeno. Pokud by se nám podařilo vybrat více než stanovenou částku, nakoupíme nové chyty, struktury, vybavení a zaplatíme stavěče. Tak, abyste se měli kam vracet, kde se potkávat a trénovat, a vždy tu na Vás čekaly skvělé nové cesty.

Jak nám s tím můžete pomoci

Vložte v nás Vaši důvěru a podpořte nás zakoupením nějaké z nabízených odměn. Připravili jsme pro Vás celou řadu odměn, od drobností, jako jsou naše originální samolepky, až po tréninky a akce pro děti i dospělé. Věříme, že na své si zde přijde opravdu každý. 

 

Koho na stěně potkáte :)  

Postavení a otevření naší stěny na Kladně začalo jako sen jednoho kluka, který miluje lezení již od dětství. Pavel vždy miloval lezení a toužil vytvořit místo, kam budou jeho kamarádi z oddílu rádi chodit lézt a zároveň kde budou mít příležitost děti vyrůstat v mladé lezce. A sen se splnil a postupně se stěna stala místem, kde se setkávají různé generace lezců všech výkonnostních úrovní.

Celý tým skvělých trenérů a barmanů, stejně jako chod celé stěny, vede Anička. Ta s Vámi řeší všechny starosti a radosti. Potkáte ji i na baru, kde Vám ráda udělá kávu či něco dobrého. O to, abyste se vždy mohli těšit na ty nejlepší cesty a bouldery, se stará Šimon a Štěpán, které také vídáte na kurzech pro děti i dospělé. A pak je tu samozřejmě hromada dalších skvělých lidí, kteří se podílejí na chodu stěny.

Jménem celého týmu Vám moc děkujeme za jakoukoli podporu, už jen za čas, který jste strávili dočtením až sem. Moc se těšíme, až znovu otevřeme naše dveře a zase se u nás potkáme s našimi „štamgasty“, ale i s novými tvářemi.


adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.