recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Výsledky dětských závodů - Sambar Kids Cup

Děkujeme všem dětem, rozhodčím i rodičům za super sobotní závody Sambar Kids Cup, na které dorazilo více jak 140 mladých nadšených závodníků
Jsme rádi, že tato naše "pocovidová" premiéra měla takový úspěch a mladí závodníci dorazili v tak hojném počtu.
Na všechny děti čekalo 10 závodních boulderů od obtížnosti V0 do obtížnosti V7.
Věříme, že všechny děti si domů kromě diplomu a sladké odměny přivezly také vytahané ruce a fajn pocit ze závodního dne.
 

Dívky 2016-2018

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Sombotová Nikol   9 10 10 10 1
Barabášová Olivie Stěna Kladno 3 4 4 5 2

Chlapci 2016-2018

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Dvořák Vojtěch   6 6 7 7 1
Hrudka Lukáš   5 5 7 8 2
Straka Jakub   2 3 4 6 3
Černý Eliáš   0 0 1 1 4
               

Dívky 2014-2015

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Harpur Sierra Green Trees Monkeys 10 11 10 11 1
Medková Tereza Lezení pro všechny Ruzyně 8 10 8 10 2
Fiedlerová Viktorie Stěna Kladno 7 8 8 9 3
Tulachová Anežka Lezení pro všechny Ruzyně 6 8 8 10 4
Odvárková Magdaléna HC4 6 8 7 8 5
Biganovská Johana   6 8 7 9 6
Krbečková Barbora HC4 4 4 7 9 7
Vrťátková  Karolína SmichOFF 3 3 8 14 8
Barabášová Jasmína Stěna Kladno 3 3 5 7 9
Fedorenko Veronika SmichOFF 3 4 3 3 10
Přibylová Zuzana   3 7 3 4 11
Švrčková Emma   1 2 3 3 12
Pyszco Markéta HC4 0 0 4 6 13

Chlapci 2014-2015

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Sombota Martin Lezecká aréna Jirkov 10 12 10 12 1
Švejcar Tomáš   10 13 10 13 2
Orság Čeněk SmichOFF 6 6 8 8 3
Kacálek Matyáš Stěna Kladno 5 5 7 7 4
Toman  Vincenc SmichOFF 4 4 6 13 5
Bohuslavický  Matěj Stěna Kladno 3 5 5 12 6
Novák Kryštof   3 3 4 4 7
Pozdech Martin Stěna Kladno 3 5 4 4 8
Valoušek Jindřich HO Pohodička Slaný 3 3 3 3 9
Černoch  Tomáš Stěna Kladno 3 5 3 3 10
Nečesal Vojtěch Samuel Stěna Kladno 2 2 5 7 11
Štěpánek Cyprián Stěna Kladno 0 0 4 4 12
Novák Eliáš Stěna Kladno 0 0 3 3 13
Čermák  Tomáš   0 0 2 5 14

Dívky 2012-2013

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Piliarik Ema Jungle Animals Praha 10 10 10 10 1
Dimová Jana HO Pohodička 10 11 10 10 2
Sýkorová Terera SmíchOFF 10 11 10 10 2
Buzková Andrea Green Trees Monkeys 10 11 10 11 3
Johannová Klára   10 11 10 11 3
Čermáková Johana Jungle Animals Praha 9 16 10 17 4
Fruhaufová  Lenka   7 8 9 10 5
Švecová  Barbora   6 7 9 14 6
Červenková Anna SmichOff 5 5 8 9 7
Hassan Amer Sára   4 4 7 7 8
Řezáčová  Anna   4 4 7 7 8
Kacálková Linda Stěna Kladno 4 5 7 13 9
Šmudlová Alžběta Lezení pro všechny Ruzyně 4 7 7 9 10
Kučerová  Tereza Viktorie   4 5 6 6 11
Nováková Klára Stěna Kladno 3 3 6 7 12
Liptáková Anežka Stěna Kladno 3 4 6 7 13
Krupková Gabriela HC4 3 3 5 6 14
Bohuslavická Nela Stěna Kladno 3 4 3 4 15
Kociánová Karolína Lezení pro všechny Ruzyně 2 2 5 7 16

Chlapci 2012-2013

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Lepáček Sebastián Hokok Kladno 10 16 10 10 1
Hadač Kryštof Lezeni pro všechny Ruzyně 9 11 10 12 2
Doležal Matěj Sambar/ Veloakademie 9 12 10 11 3
Steffal Daniel SmichOFF 8 9 10 10 4
Raiser Vilém   7 9 9 9 5
Čabla Samuel Stěna Kladno 7 11 9 9 6
Janda Matyáš Stěna Kladno 6 6 7 8 7
Lukavský Matouš   5 7 9 10 8
Čermák  Pavel   4 7 8 13 9
Joza  Jiří Stěna Kladno 4 4 7 13 10
Petříček Matěj   4 5 7 8 11
Jeništa Ondřej Stěna Kladno 4 5 7 11 12
Hurych Jakub Stěna Kladno 4 4 6 8 13
Novák Robin Stěna Kladno 4 4 6 9 14
Tenkrát Viktor Stěna Kladno 4 4 5 5 15

Dívky 2010-2011

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Štěpánová Jolana SmíchOFF 10 16 10 10 1
Stoklasová Linda HO Gekon 9 10 10 13 2
Kotvaldová Alžběta Jirkov 9 9 9 9 3
Vašíčková Kamila Lezecká aréna Jirkov 9 9 9 9 3
Ondráková  Anna Stěna Kladno 9 10 9 10 4
Lukavská  Adéla Stěna Kladno 9 12 9 11 5
Štěpánová Nina SmíchOFF 8 8 9 10 6
Kobzová Marta Lezecká aréna Jirkov 8 10 9 10 7
Němcová  Marie Lezení pro všechny Ruzyně 7 8 9 9 8
Šubová Marie Stěna Kladno 7 9 9 12 9
Tučková Marta DDM Praha 4 7 7 8 8 10
Žlábková Markéta Stěna Kladno 7 7 8 9 11
Bílková Magdaléna Jungle Animals Praha 6 7 8 9 12
Ráczová Eliška HO Pohodička Slaný 6 7 8 9 12
Vaverková Lea Stěna Kladno 6 8 7 7 13
Čablová Magdalena Stěna Kladno 4 6 6 9 14
Hajnová Nela HO Pohodička Slaný 4 4 5 6 15
Procházková Tereza Stěna Kladno 3 3 6 7 16
Frohlichová Běla   2 2 6 7 17
Šarochová Ivana Stěna Kladno 2 2 6 7 17
Mikynová Magdalena HC4 2 2 4 6 18
Vracovská Julie V Tahu Plzeň 1 1 6 7 19
Rettnerová Klára Stěna Kladno 1 2 4 7 20
Kovářová Valentýna Stěna Kladno 0 0 5 9 21

Chlapci 2010-2011

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Čermák  Denis Jungle Animals Letňany 10 13 10 12 1
Kopečný Jindřich Salamander Vertical 9 9 10 10 2
Medek Matyáš Lezení pro všechny Ruzyně 9 9 10 11 3
Pičkár Tomáš Lezecká aréna Jirkov 9 9 9 9 4
Pospíšil Hubert Lezecká stěna Ruzyně 9 10 9 9 5
Štěpán Juda Jungle Animals Letňany 9 10 9 10 6
Tkáč Andrej Stěna Kladno 9 11 9 9 7
Náprstek Vojtěch Stěna Kladno 9 11 9 11 8
Hakl Oldřich Green Trees Monkey 9 14 9 12 9
Seifert Pavel Jungle Animals Letňany 8 12 9 10 10
Holiš Radim Lezecká stěna Kladno 7 12 8 18 11
Smílek Jan Stěna Kladno 6 7 8 9 12
Kohout Jindřich Velo akademie 6 7 8 10 13
Hartmann Jakub Stěna Kladno 6 7 8 11 14
Bažant Michal   3 3 9 9 15

Dívky 2007-2009

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Tomanová  Anna SmichOFF 9 9 9 9 1
Stoklasová Klára HO Gekon 7 9 7 9 2
Hlinková Lucie   7 10 7 9 3
Štropová Julie HO Kralupy 6 7 8 14 4
Rejlková Zoe SmíchOFF 6 6 7 8 5
Oličová Sára Stěna Kladno 6 8 6 8 6
Šmudlová  Štěpánka Lezení pro všechny Ruzyně 5 6 7 9 7
Janoušková Emílie Sambarčata 5 5 6 6 8
Kaufmanová Veronika   5 6 6 7 9
Běloušková Lucie Lezení pro všechny Ruzyně 4 5 6 10 10
Nevímová Kateřina Stěna Kladno 4 4 5 5 11
Nevímová Šárka Stěna Kladno 4 4 5 5 11
Černochová Kateřina Stěna Kladno 1 1 3 3 12

Chlapci 2007-2009

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Poleno Matouš Stěna Kladno 10 14 10 11 1
Menčík Max Lezení pro všechny Ruzyně 9 9 10 10 2
Kotrba Pavel SmichOff 9 9 9 9 3
Prokop Adam HO Pohodička Slaný 9 10 9 9 4
Janda Šimon Climbing Academy 9 13 9 9 5
Tichý Rudolf   9 13 9 11 6
Hyhlík Jaroslav Jungle Animals Praha 8 8 9 10 7
Erben Michael Stěna Kladno 8 8 9 12 8
Strýhal Daniel Lezecká aréna Jirkov 8 14 9 13 9
Ambrož Jakub T.J. Sokol Kamenný Újezd 7 7 9 9 10
Odlas Šimon Stěna Kladno 7 7 9 12 11
Grunwald Martin HO Pohodička Slaný 6 6 8 10 12
Danda Antonín Stěna Kladno 6 6 7 7 13
Brůha Tomáš Stěna Kladno 6 6 6 6 14
Frohlich Jáchym   6 6 6 6 14
Grzybowski David Lezecká aréna Jirkov 6 7 6 7 15
Rudajev  Ondřej Jungle Animals 5 5 7 7 16
Macík Antonín   5 5 7 7 16
Čermák Vít Stěna Kladno 5 5 6 7 17
Slánička Jakub   5 5 6 7 17
Pafel Jaroslav Stěna Kladno 5 5 6 8 18
Winter Kristian Stěna Kladno 5 5 5 5 19
Svoboda Rostislav   4 4 5 6 20

adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.