recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Výsledky 1. kola Sambar Kids Cup - 13.11. Boulder

V neděli 13.11. se na naší stěně uskutečnilo první kolo série závodů Sambar Kids Cup 2022/2023. Na děti čekalo 7-11 závodních boulderů všech obtížností a lezeckých stylů. Nechyběli madlovačky pro ty nejmenší, ale i technické či pohybové bouldery po krásných nových chytech a struktůrách od VirginGrip. 

Celkem se na závody sjelo neuvěřitelných 167 malých i velkých závodníků ze všech koutů naší republiky. Musíme uznat, že se jedná o závody s NEJVĚTŠÍ účastí co jsme na stěně kdy měli :)

Věříme, že všechny děti si domů kromě diplomu a sladké odměny přivezly také vytahané ruce a fajn pocit ze závodního dne a už nyní se těšíme na 2. kolo naší série proběhne, které proběhne 10.12.2022, tentokrát děti bude čekat lezení na rychlost a obtížnost.  

Během školního roku 2022/2023 proběhnou celkem 4 závody, ve kterých budou děti soutěžit v lezení na obtížnost, rychlost a také v boulderingu. Na každém závodě děti získávají diplomy a ty nejlepší také medaile. Pro pravidelné závodníky je také možnost sbírat body ve všech závodech a získat hodnotné ceny za celou závodní sérii Sambar Kids Cup 2022/2023.

Děkujeme všem závodníků, rodičům a lezeckým trenérům za super atmosféru, věříme že děti si závody užily a že se k nám budou rádi vracet. 

Fotoalbum ze závodů naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/6yHzrpytKvyE18zh6

Výsledky závodů: 

Dívky 2016-2018

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Sombotová Nikol   7 8 7 7 1
Novotná Julie  obrLEZke 5 5 6 6 2
Kraydlová Pája SAMBAR 4 6 4 4 3
Plachá  Magdaléna   3 3 4 4 4
Zlesáková Zuzana SmíchOFF 3 3 4 4 4
Klimovičová Tereza Kladno 3 3 3 3 5
Albrechtová Magdaléna Kladno 3 4 3 4 6
Štorková Adéla  Kladno 2 3 3 3 7
Růžičková Kamila Kladno 1 1 3 3 8

Chlapci 2016-2018

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Tichý Tomáš LK Boulder 7 7 7 7 1
Ferenc  Michael   5 7 7 9 2
Vrbka  Sebastián  HO Smíchoff 5 7 7 9 2
Marek František HO Upírci Libčice 5 12 6 16 3
Číhal Dominik Kladno 4 4 4 4 4
Kalous Karel Kladno 3 4 4 6 5
Sládek Jáchym   1 5 3 8 6
Fleislebr Kryšpín Kladno 0 0 0 0  

Dívky 2014-2015

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Tichá Tereza LK Boulder 8 8 8 8 1
Tulachová Anežka    7 7 8 10 2
Fiedlerová Viktorie Stěna Kladno 7 9 8 10 3
Biganovská Johana Kladno 6 6 8 11 4
Dvořáková Markéta Kladno 5 5 8 12 5
Novotná Adéla Kladno 5 9 5 6 6
Plachá  Kristýna   5 9 5 9 7
Žaludová  Antonie HO Smíchoff 4 4 6 7 8
Mlynářová Darie obrLEZke 4 5 5 5 9
Kratochvílová Barbora Kladno 4 4 3 5 10
Podaná Barbora Kladno 3 3 5 5 11
Holečková Bára HO Upírci Libčice 3 17 4 4 12
Fedorenko Veronika HO Smíchoff 2 2 4 4 13
Číhalová Kristina   Lezecká stěna Ruzyně 2 2 3 3 14
Hrubá  Tereza obrLEZke 2 2 3 5 15
Juliusová  Anna Emma    1 1 4 8 16
Jindrová Viktoria Jana obrLEZke 1 2 4 4 17
Kalousová Kateřina Kladno 1 1 3 5 18
Rubešová Pavla    0 0 1 1 19

Chlapci 2014-2015

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Švec Hugo  Jungle Animals Praha 8 8 8 8 1
Řehák Václav STS Chvojkovice Brod 8 8 8 8 1
Korba Viktor Lezení pro všechny z.s 8 10 8 9 2
Šavkunov  Erik Jungle Animals Praha 8 18 8 13 3
Malina Jáchyn Ruzyně 7 8 8 9 4
Sombota Martin    7 10 8 10 5
Orság  Čeněk HO Smíchoff 6 7 6 7 6
Zeman Lukáš obrLEZke 6 7 6 7 6
Fraňek  Martin  Kladno 4 4 5 5 7
Nečesal  Samuel  Kladno 4 4 5 5 7
Douša Václav Kladno 4 5 4 4 8
Pozdech  Martin  Kladno 3 3 6 7 9
Černoch  Tomáš  Kladno 3 3 5 5 10
Plášek Adam  Jungle Animals Praha 3 3 5 6 11
Novotný Ondřej obrLEZke 3 4 4 5 12
Čermák Tomáš    0 0 4 5 13

Dívky 2012-2013

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Sýkorová Tereza  SmíchOFF 9 9 9 9 1
Šalková  Natálie  HO Smíchoff 9 9 9 9 1
Skurlatova Varvara  Kladno 9 10 9 10 2
Dimová Jana HO Pohodička Slaný 9 12 9 11 3
Fruhaufová Lenka Kladno 7 10 8 11 4
Machová Eliška obrLEZke 6 6 8 12 5
Ščípová Sofie lezeM z.s. 5 7 8 14 6
Kraydlová Karolína Kladno 4 4 7 9 7
Rosová  Natálie  Kladno 4 4 7 9 7
Novotná  Stela  Kladno 4 5 6 8 8
Kobzáňová  Nela  HO Pohodička Slaný 4 4 5 5 9
Ledecká Anežka UltraAnt 4 4 5 6 10
Papežová  Amélie obrLEZke 4 5 5 5 11
Hromadová Eliška HO Upírci Libčice 3 3 5 5 12
Králíčková  Eva  Kladno 3 5 5 13 13
Loosová Tereza  obrLEZke 3 10 4 13 14
Šírová Daniela obrLEZke 2 2 4 4 15
Liptáková  Anežka  Kladno 2 5 4 7 16
Šuralová Nina Tahu Plzeň 2 2 3 5 17

Chlapci 2012-2013

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Nusek  Milan    9 14 9 14 1
Fišer Šimon Monkeys 9 15 9 15 2
Falešník Simon Lezecká Aréna Jirkov  8 8 9 9 3
Lepáček Sebastian  Hokok  8 8 8 8 4
Doležal Matěj Sambar Kladno 8 9 8 8 5
Lukavský Matouš  Kladno 8 9 8 8 5
Hadač  Kryštof Lezení pro všechny z.s 8 10 8 8 6
Talapka Tadeáš HO Pohodička Slaný 7 7 8 8 7
Sedlák Víncent    7 8 8 8 8
Jetmar Kuba HO Upírci Libčice 7 8 8 10 9
Roček  Vojtěch  obrLEZke 7 9 8 10 10
Sombota Jiří   7 11 8 11 11
Nosek Richard  lezeM z.s. 7 12 7 10 12
Broža  Mikuláš Kladno 6 6 7 7 13
Rao Westona SmíchOFF 6 7 7 8 14
Tichánek Miky HO Upírci Libčice 6 9 7 7 15
Pecka  Matouš Dobříš 5 5 7 7 16
Janda Matyáš Kladno 5 6 7 7 17
Jetmar Honza HO Upírci Libčice 4 8 6 6 18
Chlebec  Aleksi Kladno 3 4 4 9 19
Čermák  Pavel   2 2 7 13 20

Dívky 2010-2011

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Nosková Martina HO Smíchoff 9 10 9 10 1
Kotvaldová Bětka LA Jirkov  7 8 8 14 2
Lukavská  Adéla Kladno  7 7 7 7 3
Ročková Tereza obrLEZke 7 7 7 7 3
Vašíčková  Kamila  LA Jirkov  7 8 7 7 4
Šubová  Marie Kladno  7 9 7 8 5
Ráczová Eliška  HO Pohodička Slaný 7 11 7 10 6
Kobzová Marta Jirkov 6 6 7 7 7
Němcová Marie Lezecká stěna Ruzyně 6 8 7 10 8
Klimovičová Adéla Kladno  5 5 7 7 9
Čermáková Nina Jungle Animals Praha 5 7 7 9 10
Sedláková Lucie   5 8 6 9 11
Rybková Lucie Kladno  4 4 6 11 12
Kamal Jasmína HO Smíchoff 4 4 4 4 13
Židlická  Eliška  Kladno  4 8 3 3 14
Kovářová Valentýna Kladno  3 4 5 8 15
Šarochová  Ivana Kladno  3 5 5 7 16
Mačková Veronika UltraAnt 3 5 5 7 16
Hromadová Amálka HO Upírci Libčice 2 3 6 9 17
Lackovičová Helča Kladno  2 2 5 6 18
Kinská  Josefína Kladno  2 2 3 7 19
Procházková  Tereza Kladno  1 2 3 3 20
Malečková  Sára  HO Smíchoff 1 1 2 4 21
Valešová Barbora UltraAnt 0 0 0 0  

Chlapci 2010-2011

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Novotný  Michal  Lezecká stěna Ruzyně 9 9 9 9 1
Malina Jan Ruzyně  8 20 8 20 2
Křižan  Matěj Vtahu Plzeň  7 7 9 19 3
Hartman Jakub Kladno 7 7 7 7 4
Pospíšil Hubert   7 7 7 7 4
Tvrdý  Zdeněk Jungle Animals Praha 7 10 7 9 5
Svatoš  Martin Kladno 5 6 7 7 6
Kopelent Richard HO Smíchoff 5 6 6 7 7
Smílek Jan Kladno 5 7 6 7 8
Vinš Dominik Kladno 5 6 5 5 9
Ščípa  Oliver  lezeM z.s. 5 7 5 7 10
Náprstek Vojtěch Kladno 5 9 5 5 11
Havlík Lukáš Kladno 4 6 6 7 12
Podaný  Ondřej Kladno 4 6 6 10 13
Zítko Tomáš UltraAnt 4 7 6 10 14
Žitný Kryštof HO Upírci Libčice 4 7 6 10 14
Mate  Michal  Kladno 3 3 5 6 15
Dostál Tobík HO Upírci Libčice 2 2 4 4 16
Oliverius Filip   2 6 4 4 17
Pelikán Josef   2 6 4 5 18
Janata Tobiáš   1 1 3 3 19

Dívky 2007-2009

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Tomanová Anna SmíchOFF 10 10 11 15 1
Mariňáková Elen Kladno 7 9 9 12 2
Obročníková Rozálie  obrLEZke 6 7 8 10 3
Janoušková  Emílie  Kladno 6 7 6 6 4
Štropová Julie HO Kralupy 5 5 7 8 5
Oličová  Sára  Kladno 5 5 6 7 6
Kaufmannová  Veronika Kladno 5 10 6 6 7
Zaťková Eliška obrLEZke 4 5 4 5 8
Karmazínová  Nikola  Jungle Animals Praha 4 8 4 7 9
Ročková  Alžběta  lezeM z.s. 2 3 4 10 10

Chlapci 2007-2009

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Poleno Matouš Kladno 9 12 11 14 1
Erben Michael Kladno 9 25 11 13 2
Janda Šimon Kladno 7 8 11 17 3
Ambrož  Jakub Sokol Kamenný Újezd 7 7 10 14 4
Pinkava Antonín Kladno 7 7 10 14 4
Odlas Šimon Kladno 7 7 9 10 5
Hurych  Tomáš obrLEZke 7 11 8 15 6
Dušek Vojtěch  lezeM z.s. 7 13 8 12 7
Ohnůtek  Jiří lezeM z.s. 7 15 8 17 8
Kohout  Adam  Kladno 6 7 7 9 9
Novák Jiří Kladno 6 7 7 9 9
Pafel Jaroslav  Kladno 5 6 6 7 10
Buben Oskar Plzeň  5 9 6 9 11
Štohr  Štěpán  Kladno 5 5 5 5 12
Demel  Oliver Kladno 5 6 5 5 13
Kotvald  Víťa LA Jirkov  5 6 5 6 14
Seibert Jan Kladno 4 5 4 5 15
Mach Jonáš obrLEZke 3 3 4 4 16
Rekl Mikuláš Kladno 3 3 4 5 17
Pálka  Maxim lezeM z.s. 2 2 4 4 18

adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.