recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Pro školy a sportovní kluby

Přijďte objevit, co mohou aktivity na Lezecké stěně Kladno přinést vašim žákům a studentům (ZŠ, SŠ i VŠ) či členům  vašeho sportovního oddílu či klubu. Lezení na umělé stěně rozvíjí osobnost jak fyzicky, tak psychicky, každý účastník zapojí hrubou i jemnou motoriku, procvičí obratnost, koordinaci, sílu a vytrvalost, učí se také trpělivosti a vzájemné důvěře, zodpovědnosti za druhého a překonává vlastní strach z neznámého a z výšek.

Programy na naší stěně jsou velmi vhodné pro školní výlety či v rámci hodin tělesné výchovy a sportovních kroužků. Je možné domluvit jednorázovou návštěvu či pravidelný kurz. Podobné programy již na naší stěně probíhají.

Pro školní třídy, družiny, oddíly, kluby a kroužky jsme připravili programy, kde si účastníci mohou vyzkoušet lezení na laně a bouldering (bez lana), případně další aktivity, např. samostatnou práci s lanem - navazování, jištění apod. Školní třídy se také automaticky zapojují do soutěže Školní ligy v lezení!

V případě vašeho zájmu moc rádi zodpovíme jakékoli vaše dotazy, pobavíme se o vašich nápadech a představách o programu a řekneme vám více o naší lezecké stěně.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 730 827 904 nebo na emailové adrese kurzy@stenakladno.cz. Jste také samozřejmě vítáni k osobní prohlídce naší stěny a jejich prostorů kdykoli během naší otevírací doby.

Programy:

Lezecká stěna nabízí svým návštěvníkům mnoho různých lezeckých cest, které jsou vytvořeny z barevně rozlišených chytů a jsou navržené a postavené tak, aby si zde zalezly děti i dospělí různých věkových kategorií, velikostí a fyzické kondice. Lezení po chytech určité barvy a dosažení konce cesty přináší žákům a studentům pocit úspěchu a může významně zvýšit sebevědomí a sebedůvěru jedince. Cesty se na stěně obměňují párkrát do roka a nabízí tak nové výzvy pro budoucí návštěvy.

Lezecká stěna Kladno je otevřena sedm dní v týdnu od 10 do 22 hod, ale po domluvě se dají programy realizovat od ranních hodin.

Návštěvníci lezecké stěny by měli být sportovně oblečeni, nejlépe se zakrytými koleny. Doporučujeme čisté sportovní boty s měkkou špičkou, například klasické cvičky. Všichni návštěvníci budou požádáni o svázání delších vlasů a sundání náušnic, náramků, hodinek a prstýnků.

Ceny níže uvedených programů zahrnují školeného instruktora/instruktory a zapůjčení veškerého potřebného vybavení. Ceny jsou pro dopolední programy do max 15h.  Po 15h se budou ceny nastavovat individuálně podle dnu v týdnu a vytíženosti stěny - platí jak pro lezení na stěně tak bouldering. Minimální počet osob je 10. Cena za skupinu pod 10 osob se bude domlouvat individuálně. Ceny platí pro studenty do 26 let věku.

V našich programech se všichni zapojí do lezení jak na nízké boulderingové, tak i na vysoké lezecké stěně.

  • Programy jsou domlouvány individuálně na den a čas, který se hodí vám
  • Návštěvníci potřebují jen sportovní oblečení. Cena programu zahrnuje péči instruktora a zapůjčení lezeckého vybavení
  • Množstevní sleva u skupin nad 20 osob
  • Možnost využití prostorů recepce k posezení a občerstvení

 

KOMPLEXNÍ PROGRAM - LEZENÍ NA LANĚ + BOULDERING

Programy pro kolektivy dětí a mladistvých nabízejí zábavnou alternativu školního výletu, mohou být zpestřením školní výuky či oddílové činnosti, anebo mohou doplnit výuku tělesné výchovy či trénink sportovních kroužků apod.

V našich programech se všichni zapojí do lezení jak na nízké boulderingové, tak i na vysoké lezecké stěně.

  • Programy jsou domlouvány individuálně na den a čas, který se hodí vám
  • Návštěvníci potřebují jen sportovní oblečení. Cena programu zahrnuje péči instruktora a zapůjčení lezeckého vybavení
  • Možnost využití prostorů recepce k posezení a občerstvení

KOMPLEXNÍ PROGRAM - LEZENÍ NA LANĚ + BOULDERING

 

120 minut

Skupina 20 a více osob

130 Kč / osoba**

Skupina 15 - 19 osob 

150 Kč / osoba**

Skupina 8-14 osob

170 Kč / osoba**

( ** Tyto ceny jsou platné pro kurzy o všední dny od rána do 15 hod., Pro kurzy po 15 hod se ceny nastavují individuálně na základě vytíženosti stěny a dnu v týdnu.)

BOULDERING

Sportovně pohybové aktivity a lezecké hry v prostoru naší boulder stěny. Na této stěně si děti pod vedením instruktora vyzkouší vylézt až do výšky 3,5m, v prostoru boulderu není potřeba žádné lezecké vybavení ani lano, pod stěnou jsou všude tlusté matrace. 

 

60 minut

90 minut

120 minut

Skupina 10-12 osob*

70 Kč / osoba **

90 Kč / osoba **

-

( * kapacita stěny je 10-12 osob, ale je možno připravit dva a více po sobě jdoucích programů pro celou třídu)

( ** Tyto ceny jsou platné pro kurzy od rána do 15 hod., Pro kurzy po 15 hod se ceny nastavují individuálně na základě vytíženosti stěny a dnu v týdnu.)

VEŠKERÉ CENY JSOU VČETNĚ DPH. PROVOZOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO CENY KDYKOLIV MĚNIT..

Cena zahrnuje:

vstupné na stěnu, zapůjčení veškerého lezeckého vybavení a péči instruktorů 

Závaznou objednávku programu je nutné učinit mailem: kurzy@stenakladno.cz či telefonicky na čísle 730 827 904, min. 10 dní předem.adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.