recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

po - ne 10:00 - 22:00

Lezení a cvičení pro maminy

>>>>Lezení přes prázdniny!!!<<<<
I o letní prázdniny lezeme! Každý pátek v čase 9 až 12 hodin! V úterý také probíhají kruhové tréninky, ale je změna v místě - v létě cvičíme venku na Sletišti - u streetworkoutového hřiště! Cvičíme už od 9 hodin a od 8 hodin je možnost si společně proběhnout :-) Více informací najdete na facebookové stránce Lezení na mateřské!

Jsi sportovní maminka? Tak se k nám přidej! :-) Každé úterý kruhový trénink a každý pátek lezení!

Kondiční cvičení pro sportovní maminy

Přijďte si s námi zacvičit a pěkně posílit tělo! Cvičení má podobu kruhového tréninku a přidat se může jakákoli sportovní maminka, objednání není třeba. Cvičíme celkem i s protažením něco málo přes hoďku! Začínáme v 10hodin. S sebou jen sportovní oblečení a obuv (i když občas budeme cvičit i bez bot). Cena za cvičení je 85Kč. Přes léto cvičíme venku na Sletišti - u streetworkoutového hřiště a začínáme už v 9 hodin! Kruháč je i tak na cca hodinku a 15 minut. :-) 
Tak v úterý v 10hod se těšíme na značkách! :-)

O lezení pro maminy

U nás na stěně pořádáme kurzy lezení pro rodiče na mateřské, kteří chtějí využít volného dopoledne k aktivnímu pohybu. Na toto lezení chodí maminky i tatínkové, úplní začátečníci i zkušení lezci, prostě kdokoli, kdo má rád lezení a má doma malou ratolest. Děti můžete přivést s sebou, máme tu dětský koutek a většinou hračky bereme s sebou na stěnu, aby si děti mohly hrát a stále vidět na rodiče. Vznikají tady výborná přátelství a maminy jsou také součástí facebookové skupiny, kde sdílí informace o lezeckých oblastech, kde se dá dobře lézt i s malými dětmi apod.

Takže ať už jste sami či je vás více, máte hlídání a nebo ne, neváhejte využít této příležitosti a přijďte si zalézt a zapojit se do super party.

V kurzu posílíte vaši postavu i ducha. Z neustálého zvedání vašeho dítka již máte větší sílu v rukou, než byste třeba čekali. Lezení je proto pro rodiče malých dětí často o něco snazší. Kurz je opravdu vhodný i pro úplné začátečníky, na kurzu je s vámi vždy školená instruktorka.Pro sebe i pro děti oceníte příjemně vyhřívanou podlahu s kobercem a na přebalování nejmenších máme v šatně kojenecký pult.

Kurzy probíhají každý pátek od 9 do 12, kdy můžete přijít kdykoli v tomto čase, ať už na celé tři hodiny nebo jen na pár minut. Není třeba se objednávat předem. Stačí vzít nějaké sportovní oblečení a dorazit.

Cíl kurzu:

  • aktivně a příjemně strávit dopolední čas
  • oživit základy lezení na stěně a jištění nebo se naučit něco nového
  • posílit problematické partie a protáhnout tělo
  • zpevnit tělo a zvýšit svou kondici
  • poznat nové lidi a stát se součástí super party

Veškeré ceny jsou včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo ceny kdykoliv měnit.

cena za 1 osobu (až 180 min.) doba kurzu
100 Kč  každý pátek 9:00-12:00*

* můžete přijít kdykoli v tomto čase, i třeba jen na chvilku

Cena zahrnuje:

vstupné na stěnu a péči instruktora. Půjčovnu je třeba hradit zvlášť.

S sebou si vezměte:

Dobrou náladu, sportovní oblečení a boty na přezutí.

Víkend mamin na mateřské v Tisé :-)

Pojeďte si s námi zasportovat a zalézt venku na skalách! V květnu pořádáme víkend plný sportu v malebné chatě v jedné z nejkrásnějších skalních oblastí Čech!  12.-14.5.2017 - Tisá Zveme vás na lezecko-cvičební

...celý článek


Fotogalerie
adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 912
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.