recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Akce na klíč

Náš tým pro vás velmi rád připraví akci na klíč, dle vašich přání a požadavků. Můžeme pro vás uskutečnit program pro skupinku přátel či firemní akci. Pořádáme různé teambuildingové aktivity, rodinné dny pro firmy a její zaměstnance, oslavy, briefingy, ochutnávky lezení s cateringem apod.

V rámci akcí na klíč můžete využít naše prostory vysoké lezecké stěny a nízké boulderingové stěny, učebnu s projektorem pro jakékoli meetingy a semináře a další prostory.

Můžeme zajistit občerstvení od podávání lehkých nápojů a kávy až po rauty a úplný catering.

V minulosti jsme již hostili například školení a technické semináře firmy Singing Rock a teambuildingové a firemní akce firmy Dektrade a Lego a dokonce jsme i přímo na stěně měli v rámci soukromé akce i koncert dvou hudebních kapel.

Akce je možné také spojit s outdoorovými aktivitami, například teambuildingovými programy našeho partnera Sambar lanového parku či jinými aktivitami tam, které může doplnit i táborák jako příklad dnes již vcelku netradiční zábavy.  

Snažíme se být velmi flexibilní a vyjít vám co nejvíce vstříc, pokud máte jakoukoli představu o tom, co byste chtěli uspořádat, neváhejte nás kontaktovat a jistě společně něco vymyslíme.

Teambuildingové programy

Lezení na lezecké stěně představuje skvělou příležitost pro teambuildingové programy, kdy každý jednotlivec překonává sám sebe při poměrně náročné vertikální aktivitě a zároveň musí důvěřovat svému parťákovi,

...celý článek

Firemní akce a rodinné dny

Pro vaši firmu připravíme program lezení na stěně, v rámci něhož si každý z účastníků může vyzkoušet pod vedením našich instruktorů lezení na naší nízké boulderingové stěně, nebo se může pokusit překonat

...celý článek

Rauty, konference a meetingy

Hledáte-li prostory na uskutečnění meetingu, konference či rautu pro vaše zákazníky a partnery, nabízíme vám využití našich prostor jakožto netradičního a neformálního zázemí. Máme k dispozici společenskou

...celý článek

Programy v lanovém parku

Pokud byste dali přednost outdoorovým aktivitám, můžeme vám zprostředkovat program u našeho partnera - v SAMBAR lanovém parku Kladno. Program můžete uskutečnit jen tam, či ho spojit s programem na stěně.

...celý článek
adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.