recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Výsledky 2. kola Sambar Kids Cup - 9.12. Lezení na laně - Rychlost + obtížnost

V sobotu 9.12. . se na naší stěně uskutečnilo druhé kolo série závodů Sambar Kids Cup 2023/2024. Na děti čekaly dvě cesty na obtožnost a jedna rychlostní cesta na rychlost, na kterou měly děti 2 pokusy. Celkem se na závody sjelo parádních 139 závodníků ze všech koutů naší republiky. Jsme moc rádi za tak hojnou účast děkujeme rodičům i trenérům že dětem dávají možnost závodit. 

Na každém závodě děti získávají diplomy a ty nejlepší také medaile. Pro pravidelné závodníky je také možnost sbírat body ve všech závodech a získat hodnotné ceny za celou závodní sérii Sambar Kids Cup 2023/2024. Děkujeme všem závodníkům, rodičům a lezeckým trenérům za super atmosféru, věříme že děti si závody užily a že se k nám budou rádi vracet. 

Fotoalbum ze závodů naleznete: FOTOALBUM ZÁVODNÍHO DNE NALEZNETE ZDE

Kategorie 1 - DÍVKY 2017-2019

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2  SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Kraydlová Pavlína  Sambar.cz 12 12 24 0:30:66 0:29:78
2 Marková Leontýna Smíchoff 12 12 24 0:40:03 0:39:69
3 Kučerová Thea   12 12 24 0:48:57 0:44:06
4 Kracíková  Emma Ruzyně  12 12 24 1:07:34 0:58:96
5 Biganovská Judita Kladno 12 12 24 1:07:44 1:13:91
6 Karnet Natálie Sambar Kladno 12 12 24 1:19:78 1:08:62
                 

Kategorie 1 - CHLAPCI 2017-2019

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2  SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Tichý Tomáš LK boulder z.s./Pavoučci 12 12 24 0:23:31 0:27:25
2 Antoš František HO Komorní výtah 12 12 24 0:25:31 6:00:00
3 Číhal Dominik Lezecká stěna Ruzyně 12 12 24 0:30:19 0:33:04
4 Slezák Šimon HO SmíchOFF 12 12 24 0:31:03 0:34:53
5 Wiesner Samuel HO SmichOff 12 12 24 0:32:72 0:35:31
6 Mašek Matouš obrLEZke 12 12 24 0:39:81 0:38:38
7 Pavlíček Daniel HO SmíchOFF 12 12 24 0:47:28 0:44:13
8 Nerad Šimon Letecká stěna Kladno 12 12 24 0:46:81 0:51:28
9 Barabáš Bertram Kladno 12 12 24 0:49:91 0:57:60
10 Zemek Theo Manuel Ruzyně  12 4 16 0:59:97 0:53:96
11 Kraus Vladimír Sambar 4 6 10 1:19:35 1:19:66
                 

Kategorie 2 - DÍVKY 2015 - 2016

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2  SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Kropáčová  Hana Lezecká stěna Kladno  12 12 24 0:40:50 0:40:63
2 Ambrožová  Kristýna Jungle Animals  12 12 24 0:46:53 0:43:63
3 Bílková  Sára  HO Smíchoff  12 12 24 0:51:47 0:43:93
4 Peterková Stella Lezení pro všechny z.s. 12 12 24 0:58:91 0:50:88
5 Patočková Eliška Jungle Animals 12 12 24 0:54:75 0:55:43
6 Špronglová Kamila Smichoff 12 12 24 1:02:88 1:12:50
7 Holečková  Bára H.O.UPÍRCI 12 12 24 1:03:53 1:03:60
8 Novotná Julie obrLEZke 12 12 24 1:03:85 1:05:47
9 Říhová Ema Praha-Ruzyně 12 12 24 1:07:15 1:09:94
10 Říhová Julie Praha-Ruzyně 12 12 24 1:11:57 1:35:62
11 Barabášová Olívie Kladno 12 12 24 1:19:97 1:16:34
12 Wollnerová Eliška HO Smichoff 12 12 24 1:31:59 1:20:47
13 Neradová Gabriela Lezecka stěna Kladno 12 9 21 1:31:81 1:20:12
14 Zýková Adéla Sambar Kladno 12 9 21 1:42:03 1:44:97
15 Bosáková Natálie  Sambar Kladno 12 3 15 0:55:07 0:54:47
16 Hořejší Eva  Sambar lezecká stěna Kladno 3 6 9 1:15:81 1:18:63
17 Čermáková Anežka LS Sambar Kladno 3 3 6 1:33:72 1:48:40
                 

Kategorie 2 - CHLAPCI 2015 - 2016

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2  SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Lockenbauer  Viktor Lezecká stěna Ruzyně 12 12 24 0:51:47 0:46:62
2 Tintera  Sebastian Salamander Vertical 12 12 24 0:55:91 0:50:38
3 Kolaja Jaromír HO Komprní výtah 12 12 24 0:57:68 0:55:69
4 Franěk Martin Kladno 12 12 24 1:04:38 1:07:60
5 Seidl Jakub Jungle Animals  12 12 24 1:07:81 1:16:06
6 Toman Vincenc Smichoff 12 12 24 1:18:50 1:12:47
7 Kutílek  Dominik Lezení pro všechny - lezecká stěna Ruzyně  12 12 24 1:17:71 1:25:28
8 Kučera Jindřich Jungle Animals 12 12 24 2:02:25 1:53:47
9 Václ Oskar Lezení pro všechny z.s. 12 9 21 1:13:26 1:13:59
10 Babor Matyáš Upírci Libčice 6 9 15 2:17:00 1:30:56
11 Chrudimský Tomáš Jungle Animals 6 0 6 2:03:97 1:59:13
                 

Kategorie 3 - DÍVKY 2013 - 2014

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2 SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Tichá Tereza LK boulder z.s./Pavoučci 12 12 24 0:29:07 0:21:60
2 Fiedlerová Viktorie Sambar stěna Kladno  12 12 24 0:22:72 0:27:28
3 Kraydlová Karolína Sambar.cz 12 12 24 0:23:87 0:26:59
4 Tinterova Annabelle Salamander Vertical  12 12 24 0:27:56 0:24:12
5 Lockenbauerová Julie Lezecká stěna Ruzyně  12 12 24 0:28:84 0:26:12
6 Dvořáková Markéta Sambar stěna Kladno  12 12 24 0:31:22 0:26:80
7 Křivánková Tereza Sambar stěna Kladno  12 12 24 0:28:69 0:27:03
8 Bílková  Laura HO Smíchoff 12 12 24 0:31:50 0:28:03
9 Frühaufová  Lenka  Sambar stěna Kladno  12 12 24 0:33:00 0:30:68
10 Ambrožová  Karolína Jungle Animals  12 12 24 0:41:13 0:34:50
11 Biganovská Johana Sambar stěna Kladno  12 12 24 0:35:91 0:38:56
12 Čermáková Johana My Way 12 12 24 0:36:94 0:39:10
12 Vaňková Eda HO Komorní výtah 12 12 24 0:37:07 0:40:18
12 Nezvedová  Tereza Zoey  Jungle Animals  12 12 24 0:37:19 0:39:75
13 Kremlová Anna HORO klub Kadaň 12 9 21 0:43:26 0:42:84
14 Mesteková Amálie Sambar stěna Kladno  12 6 18 0:31:59 0:27:65
15 Doležalová  Adéla Sambar stěna Kladno  12 6 18 0:35:60 0:38:53
16 Hronešová Barbora Smíchoff 12 6 18 0:50:41 0:47:75
16 Mlynářová Daria obrLEZke 12 6 18 0:54:12 0:47:84
17 Myslivcová Adéla  Jungle Animals 12 3 15 0:56:19 0:50:09
18 Baumrtová  Kristýna Smichoff 6 3 9 0:59:94 1:08:82
19 Wiesnerová Kateřina HO SmíchOff 6 0 6 6:00:00 6:00:00
20 Leiblová  Lilly Jungle Animals  3 2 5 0:52:81 0:48:34
                 

Kategorie 3 - CHLAPCI 2013 - 2014

  Příjmení Jméno  Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2  SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Doležal Matěj Sambar, Lezecká stěna Kladno  12 12 24 0:34:59 0:30:12
2 Panuška Janek Lezení pro všechny z.s. 12 12 24 0:50:34 0:39:32
2 Nosek Richard lezeM, z.s. 12 12 24 0:39:06 0:39:50
3 Falešník Simon Lezecká aréna Jirkov 12 12 24 0:46:03 0:42:75
4 Hadač Kryštof Lezecká stěna Ruzyně 12 12 24 0:49:38 0:44:75
5 Malina  Jáchym Lezení pro všechny z.s. 12 12 24 0:45:16 0:46:03
5 Lukavský Matouš Kladno 12 12 24 0:47:75 0:45:31
6 Janda Matyáš Sambar Kladno 12 9 21 0:51:59 0:54:97
7 Lowrie Daniel Kladno 12 9 21 1:18:59 1:03:15
8 Kacálek Matyáš Kladno Sambar 12 4 16 0:57:06 0:54:15
9 Kolaja Bedřich HO Komorni vytah 12 3 15 1:34:72 1:30:00
10 Novotný Ondřej obrLEZke 0 6 6 1:38:22 1:43:75
11 Kočárek  Bertík  H.O.UPÍRCI 0 3 3 1:42:56 1:23:50
12 Týbl Tobiáš Stěna Kladno 1 1 2 2:01:97 1:34:31
                 

Kategorie 4 - DÍVKY 2011 - 2012

  Příjmení Jméno Oddíl  Obtížnost 1 Obtížnost 2 SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Šalková Natálka HO SMICHOFF 12 12 24 0:23:31 0:23:66
2 Vaňková Hermína HO Komorní výtah 12 12 24 0:32:03 0:30:90
3 Mlčochová Sabina lezeM 12 12 24 0:31:16 0:31:22
4 Ráczová Eliška HO Pohodička 12 12 24 0:32:66 0:33:00
5 Šimáčková Jasmína Lezecká stěna Ruzyně 12 12 24 0:40:18 0:33:93
6 Kopalová Kristýna HO Komorní výtah 12 9 21 0:34:72 0:32:19
7 Lackovičová Helena Sambar Kladno 12 3 15 0:39:56 0:34:50
8 Šarochová Ivana Kladno 9 3 12 0:33:43 0:27:78
9 Kinská  Josefína Lezecká stěna Kladno  4 4 8 0:37:62 0:39:16
10 Liptáková  Anežka  Kladno 4 3 7 0:48:53 0:45:44
11 Rosová Natálie Stena Kladno 3 3 6 0:32:22 0:35:56
12 Součková Barbora SmíchOFF 3 3 6 0:43:72 0:39:57
13 Vránová Eliška Smíchoff 3 3 6 0:44:78 0:41:19
14 Štrosová  Štěpánka  H.O.UPÍRCI 3 3 6 1:06:93 0.53:19
15 Hromadová  Eliška  H.O.UPÍRCI 3 3 6 0:53:44 1:06:03
                 

Kategorie 4 - CHLAPCI 2011 - 2012

  Příjmení Jméno Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2 SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Svatoš Martin Sambar stěna Kladno 12 12 24 0:32:75 0:23:12
2 Tkáč Andrej Sambar stěna Kladno 12 12 24 0:28:34 0:27:66
3 Nusek Milan HONEM Krč 12 12 24 0:34:12 0:31:47
4 Malina Jan Lezeni pro všechny z.s. 12 12 24 0:35:91 0:34:56
5 Žitný  Kryštof  H.O.UPÍRCI 12 12 24 0:42:25 0:36:38
6 Pospíšil Hubert Ruzyně 12 12 24 0:42:68 0:39:18
7 Křesťan  Jakub Ruzyně  12 6 18 0:41:91 0:36:25
8 Kočí Lukáš Lezeni pro vsechny 12 6 18 0:38:25 0:40:90
9 Krčál Jan HO Smíchoff 12 6 18 0:51:25 0:52:13
10 Vondrovic Ignác HO SmichOFF 12 3 15 0:33:60 0:31:57
11 Havlík Lukáš Sambar stěna Kladno 9 6 15 0:41:12 0:39:38
12 Tichánek  Mikuláš  H.O.UPÍRCI 9 6 15 1:02:38 1:08:12
13 Pěnička David Ho Komorni vytah 9 3 12 0:52:75 0:52:22
14 Baumrt Alex Smichoff 6 3 9 0:38:50 0:40:00
15 Kočárek  Kryštof H.O.UPÍRCI 0 1 1 2:40:31 2:36:38
                 

Kategorie 5 - DÍVKY 2008 - 2010

  Příjmení Jméno Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2 SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Mariňáková Elen Sambar stěna Kladno 12 12 24 0:25:10 0:22:94
2 Panušková Mariana Lezení pro všechny z.s. 12 12 24 0:27:44 0:27:59
3 Brabcová  Marie LK Pavoučci Liberec 9 12 21 0:32:25 0:27:75
4 Poledníková  Bára  Jungle Animals  6 12 18 0:32:03 0:25:84
5 Janoušková  Emílie  Sambar 6 9 15 0:24:09 0:21:31
6 Sokol Maiia IK Jungle Park Letňany 3 12 15 0:29:62 0:24:60
7 Schlägelová Adéla Lezecká stěna Ruzyně 9 6 15 0:38:31 0:34:38
8 Lukavská Adéla Sambar 6 6 12 0:22:07 0:20:34
9 Štropová  Julie  HO Kralupy  3 3 6 0:37:90 0:31:25
10 Kovářová  Valentýna  Kladno:) 3 3 6 0:51:69 0:44:16
11 Vokata Anna Sambar Kladno 3 3 6 0:48:88 0:49:41
12 Zeidlerová  Šárka  Horoguru 4 0 4 0:40:84 0:38:57
                 

Kategorie 5 - CHLACI 2008 - 2010

  Příjmení Jméno Oddíl  Obtížnost 1  Obtížnost 2 SOUČET OBTÍŽNOST Rychlost 1 pokus Rychlost 2 pokus
1 Primas Jonáš GTM 12 12 24 0:18:09 0:16:60
2 Čermák Denis On-Sight 12 12 24 0:22:47 0:18:25
2 Novotný Michal lezecká stěna Ruzyně 12 12 24 0:19:28 0:18:16
3 Vaněk František Alexandr HO Komorní výtah 12 12 24 0:26:69 0:19:50
4 Hartmann Jakub Kladno 12 12 24 0:26:68 0:26:63
4 Buben Oskar HOKN Plzeň 12 12 24 0:30:37 0:26:56
5 Odlas Šimon Lezecká stěna Kladno 9 12 21 0:22:10 0:21:46
6 Adámek Václav HO Komorni vytah 9 12 21 0:28:31 0:23:62
7 Wollner David HO Smichoff 9 12 21 0:42:34 0:36:84
8 Toman Jan Smichoff 6 12 18 0:38:44 0:40:59
9 Novák Vendelín Sambar Kladno 3 12 15 0:48:79 0:45:16
10 Lukeš  Petr Lezecká stěna Kladno 3 9 12 0:45:53 0:40:94

adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.