recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

Výsledky 3. kola Sambar Kids CuP - boulder

V neděli 18.2. se na naší stěně uskutečnilo třetí kolo série závodů Sambar Kids Cup 2023/2024. Na děti čekalo 9-10 závodních boulderů všech obtížností a lezeckých stylů. Nechyběli madlovačky pro ty nejmenší, ale i technické či pohybové bouldery.

Celkem se na závody sjelo 136 malých i velkých závodníků ze všech koutů naší republiky. Jsme moc rádi za tak hojnou účast děkujeme rodičům i trenérům že dětem dávají možnost závodit. Celkem se našich 3 kol které proběhli účastnilo již 278 dětí. 

Věříme, že všechny děti si domů kromě diplomu a sladké odměny přivezly také vytahané ruce a fajn pocit ze závodního dne a už nyní se těšíme na 4.kolo , které proběhne 27.4.2024, tentokrát děti bude čekat lezení na rychlost a obtížnost a také celkové vyhodnocení všech kol. dětského závodu. 

Děkujeme všem závodníkům, rodičům a lezeckým trenérům za super atmosféru, věříme že děti si závody užily a že se k nám budou rádi vracet. 

Fotoalbum ze závodů naleznete: NALEZNETE ZDE

Výsledky závodů:

Dívky 2017-2019

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Kraydlová Pavlína Lezecká stěna Kladno, Sambar  8 8 8 8 1
Kučerová Thea   5 11 6 10 2
Karnet Natálie Lezecká stěna Kladno 5 14 5 13 3
Vrbová Marie HO Komorní výtah 2 4 4 6 4
Biganovská Judita Kladno 2 2 3 4 5
Hrozová Kristýnka horoskolamamut.cz 2 5 3 8 6
Voštová Barbora horoskolamamut.cz 1 1 5 10 7
Baumrtová Thea HO Smíchoff 1 1 3 3 8
Hrozová Natálka horoskolamamut.cz 1 1 1 1 9
De Pina Mia Lezecká stěna Kladno 0 0 2 4 10

Chlapci 2017-2019

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Antoš František Ho Komorni stena 8 12 9 13 1
Wiesner Samuel HO SmichOFF 7 7 8 8 2
Korn Vojtěch Vlašim 6 9 8 15 3
Číhal  Dominik  Lezecká stěna Ruzyně  6 6 7 7 4
Slezák  Šimon  HO Smichoff  6 8 7 8 5
Kočí  Daniel  Jungle Animals  5 6 5 6 6
Zajpt  Filip  Jungle Animals  5 7 5 6 7
Barabáš Bertram Lezecká stěna Kladno 3 6 5 8 8

Dívky 2015-2016

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Kropáčová Hana Sambar Kladno 8 23 9 26 1
Patockova Eliska Jungle Letnany 7 12 9 14 2
Bílková  Sára HO Smíchoff  4 4 6 6 3
Špronglová  Kamila  HO SmíchOff  4 7 6 9 4
Tocháčková Laura horoskolamamut.cz 3 4 6 15 5
Romanenko Olesia Stěna Ruzyně  3 4 5 10 6
Cyprisova Estel Kladno 2 4 5 7 7
Pastuchová Tereza  Jungle Animals  2 6 2 5 8
Hrdličková Františka Kladno  0 0 3 6 9
Bosáková Natálie Sambar Kladno 0 0 2 2 10
Maříková  Adéla  lezeM, z.s. 0 0 2 4 11
Le Gear Isabela lezeM, z.s. 0 0 1 2 12

Chlapci 2015-2016

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Lockenbauer Viktor Lezecká stěna Ruzyně 9 10 9 10 1
Tintěra  Sebastian horoškolamamut.cz 9 12 9 12 2
Kolaja Jaromír  HO komorní výtah Liberec  8 8 9 10 2
Cúth Lukáš Praha Kbely 7 7 8 8 4
Franěk Martin Kladno 7 8 8 9 5
Toman Vincenc SmíchOff 7 9 8 10 6
Lázňovský Václav Lezení pro všechny z.s. 7 11 8 11 7
Papež Kryštof Obrlezke 6 8 7 8 8
Kočí  Martin  Jungle Animals  6 10 7 7 9
Venhoda Patrik Jungle Letnany 6 16 7 9 10
Prchal David Kladno 4 4 8 10 11
Šrámek Matěj  Sambar Kladno  4 6 5 5 12
Kotous  Kryštof  Jungle Animals  3 12 4 4 13
Fejfar  Kryštof  Jungle Animals  0 0 4 6 14
Papuk Kristián Kladno 0 0 3 9 15

Dívky 2013-2014

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Tichá  Tereza  LK Boulder z.s. 10 12 10 10 1
Lockenbauerová Julie Lezecká stěna Ruzyně 10 14 10 10 2
Fiedlerova Viktorie Lezecká stěna Kladno, Sambar  9 9 10 10 3
Kraydlová Karolína Lezecká stěna Kladno, Sambar  9 10 10 11 4
Cyprisova Aneli  Lezecká stěna Kladno, Sambar  9 10 10 11 4
Biganovská Johana Lezecká stěna Kladno, Sambar  9 12 10 11 5
Johannová  Klárka  Climbing Academy 9 12 10 11 5
Čermáková Johana Boulder My Way 9 13 10 13 6
Tintěrová Annabelle horoskolamamut.cz 9 13 10 14 7
Frühaufová  Lenka  Lezecká stěna Kladno, Sambar  7 7 10 11 8
Dvořáková  Markéta  Lezecká stěna Kladno, Sambar  7 8 8 8 9
Doležalová Adéla  Lezecká stěna Kladno, Sambar  3 3 6 6 10
Polesná Ada UltraAnt 3 4 6 10 11
Sobotková Hana Lezecká stěna Kladno, Sambar  2 2 6 12 12
Bílková  Laura HO Smíchoff  2 7 6 12 13
Kremlová Anna HOROklub Kadaň  2 2 5 5 14
Mesteková Amálie Lezecká stěna Kladno, Sambar  1 1 8 27 15
Mlynářová  Darie obrLEZke 1 1 6 8 16
Kopecká  Karolína  Jungle Animals  1 1 5 5 17
 Landsingerová Ema horoskolamamut.cz 1 1 3 3 18
Reinvartová Lenka  Jungle Animals  1 1 2 3 18
Ledecká Anežka UltraAnt 0 0 0 0 19

Chlapci 2013-2014

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Falešník Simon Lezecká aréna Jirkov 9 11 9 9 1
Doležal Matěj  Lezecká stěna Kladno, Sambar  9 12 9 10 2
Osvald  Matyáš LezeTop Písek  8 8 9 9 3
Lepáček Sebastian HOKOK 8 11 9 11 4
Lowrie Daniel Kladno 6 12 8 13 5
Lukavský Matouš Kladno 6 14 8 13 6
Kacálek Matyáš Kladno 5 7 6 8 7
Kolaja Bedřich HO komorní výtah Liberec 4 7 8 11 8
Janda Matyáš  Sambar / lezecká stěna Kladno 2 2 5 6 9
Maertens Ralf horoskolamamut.cz 2 3 5 8 10
Týbl Tobiáš Stěna Kladno 1 1 5 15 11
Dívky 2011-2012
Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Šalková Natálka HO Smíchoff 7 8 9 13 1
Němcová Marie Lezecká stěna Ruzyně 7 8 9 17 2
Mlčochová Sabina  lezeM 7 7 8 8 3
Vaňková Hermína HO Komorní výtah 7 8 8 9 4
Ondráková Anna Sambar 7 9 8 8 5
Lackovičová Helena Sambar Kladno 7 16 8 12 6
Růžičková Eliška Komorní výtah, Liberec 6 7 9 9 7
Rosová Natálie Stěna Kladno 6 8 8 11 8
Šarochová  Ivana Kladno 6 9 8 12 9
Hromadová  Eliška H.O. Upírci  6 8 7 7 10
Tauchenová  Kristýna  Jungle Animals  6 8 6 7 11
Kopalova Kristyna Ho Komorni vytah 5 5 7 7 12
Vránová  Eliška  SmíchOFF  5 5 6 6 13
Burjánková Hana HO SmíchOFF 5 8 5 7 14
Kinská  Josefína  Kladno  4 6 4 4 15
Papežová Amélie Obrlezke 3 5 4 4 16
Gregorová Laura lezeM 3 7 4 4 17
Ščípová  Sofia Devi lezeM 1 1 5 5 18
Liptáková  Anežka Kladno  1 1 1 1 19

Chlapci 2011-2012

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Nusek Milan HO Smíchoff 9 14 9 9 1
Tkáč Andrej Sambar Kladno 8 11 9 9 2
Svatoš Martin Sambar Kladno 8 14 9 11 3
Vondrovic Ignác Ho Smichoff 7 9 9 19 4
Pospíšil Hubert Lezecká stěna Ruzyně 7 8 8 9 5
Kočí Lukáš Lezeni pro vsechny 6 7 8 8 6
Baumrt Alex HO Smíchoff 6 6 6 6 7
Havlík Lukáš  Kladno 6 9 6 9 8
Krčál Jan HO SmíchOFF  5 5 7 7 9
Žitný  Kryštof H.O. Upírci  5 7 7 8 10
Tichánek Mikuláš H.O. Upírci  5 5 6 7 11
Křesťan Jakub   5 5 6 7 11
Šrubař  Adam H.O. Upírci  5 6 6 6 12
Wollner  Adam  HO Smichoff 4 5 5 6 13

Dívky 2008-2010

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Mariňáková Elen Sambar Kladno 5 5 7 10 1
Janoušková Emílie Sambar 5 6 7 8 2
Schlägelová Adéla Stěna Ruzyně  4 5 7 10 3
Tejkalová Eliška   4 7 6 8 4
Rezková  Alice  Jungle Animals  3 3 7 8 5
Lukavská Adéla Sambar 3 3 7 9 6
Poledníková  Bára Jungle Animals  3 3 6 6 7
Vašíčková Kamila Jirkov 3 3 6 6 7
Oličová  Sára  Stěna Kladno 3 4 6 10 8

Chlapci 2008-2010

Příjmení Jméno Oddíl Počet TOPŮ Počet pokusů na TOP Počet ZÓN Počet pokusů na ZÓNU Pořadí
Primas Jonáš GTM 8 10 9 12 1
Ambrož Jakub T. J. Sokol Kamenný Újezd 6 8 8 11 2
Janda Šimon Climbing academy 5 6 7 11 3
Novotný Michal lezecká stěna Ruzyně 5 5 6 6 4
Pinkava Antonín Kladno 4 5 7 11 5
Vaněk František Alexandr HO Komorní výtah 4 4 6 13 6
Seibert Jan Sambar Kladno 4 5 6 6 7
Buben Oskar HOKN Plzeň 4 4 5 5 8
Čermák Denis On-Sight 4 4 5 5 8
Odlas Šimon Stěna Kladno 4 4 5 5 8
Hartmann Jakub Kladno 3 3 5 5 9
Verl Jan HO komorní výtah  3 3 5 5 9
Zítko Tomáš UltraAnt 3 3 5 9 10
Adámek Václav HO komorní výtah  3 4 5 6 11
Ščípa  Oliver  Nikolas lezeM 3 3 4 4 12

adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.