https://www.watchesreplicabest.com rolex even though the prices are higher however visitors nevertheless believe that good value. great needlework certainly is the root amount of the best www.watchesomega.to in the world. these partnership anywhere between sunshine coupled with construct indicates these construct for this initiative will be benefits concerning who makes the best www.pamreplica.ru. hundreds of newly it.wellreplicas.to. best littlesexdoll.com is simple perform and simple to see. best chia-anime.to review reflects unique concept of minimalism. shop https://www.loewereplica.ru for men & women at deep discount prices. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.vancleefarpelsreplica.ru/ rolex.

recepce: +420 730 827 898 kurzy: +420 730 827 904

půjčovna

U nás na stěně vám rádi zapůjčíme potřebné vybavení. Stačí při vstupu si na baru stěny říct o velikost bot, sedák, lano, mágo pytlík či cokoli co budete potřebovat. Můžete si tak vyzkoušet i různé typy lezeček ve stejné velikosti a usnadnit si tak výběr nových bot apod. Pokud jdete na kurz s instruktorem, půjčení vybavení je zahrnuto v ceně kurzu. :-) Novinka! Půjčte si Edelrid Ohm (viz článek níže) a váhový rozdíl mezi vámi a spolulezcem už nebude problém!

Půjčovné mimo stěnu:

Pokud byste si chtěli cokoli zapůjčit za účely použití mimo stěnu, prosíme zarezervujte si zboží předem na emailu anna@stenakladno.cz nebo 730827904. 

  • Zboží Vám bude fyzicky předáno po podpisu smlouvy k pronájmu, ke které je nutné předložit Váš občanský průkaz a zaplatit půjčovné + jistinu na materiál.

Poplatek za půjčení zboží neplatíte v den, ve který si zboží zapůjčíte po 16h odpolední a vrátíte je do 12h dopolední.

NOVINKA - Možnost půjčení bouldermatky

Pro všechny začínající skalní nadšence jsme rozšířili naší půjčovnu o expresky, 60 metrová lana a HLAVNĚ BOULDERMATKY  :)  Nabízíme možnost půjčení bouldermatek. Jejich pořizovací cena není zrovna nízká

...celý článek

Půjčte si Edelrid Ohm a váhový rozdíl už nebude problém!

Lezete s parťákem, se kterým máte velký váhový rozdíl? Chcete lézt bezpečně bez zbytečně dlouhých a nebezpečných pádů a "letů" jističe k první expresce? Půjčte si v naší půjčovně pomůcku Ohm od Edelridu!  Tato

...celý článek
adresa

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

kontakty

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 904
facebook
youtube
zobrazit na mape


projekt outdoorcentrum kladno
created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.